Emlaksunar.com Nasıl Çalışır ve Ayrıcalıkları Nelerdir?


       Emlaksunar.com mülk sahipleri ile emlak ofislerini buluşturan Türkiye'nin ilk ve tek emlak ilan sitesidir.

       Mülk sahibinin emlak ilanları, binlerce emlak ofisleri ve emlakçılara ulaşıyor. Emlak ofisleri ve emlakçılarla ilanınız biranda milyonlara ulaşmış oluyor.

İlanınızı verdikten sonra peşinden sizin koşmanız gerekmiyor ve görüşme saatlerini sizin belirliyor olmanız farklı bir ayrıcalıktır.

"      Emlaksunar.com, mülk sahiplerinin aynı anda çok sayıda emlakçı ile çalışmalarını sağlayarak daha hızlı satış veya kiralama yapmalarını amaçlar. Mülk sahibi olarak Emlak Sunar'a verdiğiniz emlak ilanını bölgenizdeki emlak ofisleri online olarak daha hızlı bulabilir ve pazarlamaya başlayabilirler. İlan vermediğinizde ve yalnızca afiş asarak müşteri aradığınızda bölgenizdeki emlakçıların sizin emlağınızı fark etmeleri zaman alacaktır. Hatta çoğu emlakçının belki haberi bile olmayacaktır. Emlak Sunar'a ilan verirseniz bu ilan o bölgede çalışan tüm emlakçılara mesaj ile bildirilir. Size uygun müşterisi olanlar veya size hizmet verebilecek emlakçılar hemen pazarlama ve reklam çalışmalarına başlayacaklardır. 
...
       Emlaksunar.com'a ilan verirken uygun olduğunuz randevu vakitlerini ilanınızda belirtebilirsiniz. En sık başımıza gelen satacağımız ev müsait değilken veya dağınıkken müşterilerin sıklıkla gelmeleridir. Veya siz işte iken sürekli müşteriler veya emlakçılar tarafından telefon alarak rahatsız olabilirsiniz. Emlak Sunar mülk sahiplerinin bu sıkıntılı durumlarına bir çözüm olarak ilanlara randevu saatlerini ekleyebilme özelliğini sundu. Örneğin, cumartesi günleri saat 12:00 ile 15:00 arası müsait olduğunuzu önceden ilanlarda belirtebilir ve o saat gelmeden eviniz uygun hale getirebilir veya işlerinizi ayarlayabilirsiniz."
video


Sonraki Makale
Next Post »